Kawa

CZEŚĆ! FAJNIE, ŻE JESTEŚ!

Nazywam się Beata. Parę słów o mnie. Na co dzień pracuję zawodowo, a w wolnym czasie lubię czytać, zwiedzać i czasem (rzadko, bo rzadko, ale się zdarza) pograć w candy crash czy sudoku. W pracy od wielu lat mam duży kontakt z ludźmi, głównie kobietami. Wiem, jak historia każdego z nas może być skomplikowana. Jak ludzie często się gubią, ponieważ nie wiedzą i często nie wierzą, że mogą zmienić swoje życie.

Moją pasją jest organizacja, rozwój osobisty, finanse i budżetowanie, które niesamowicie ułatwiają codzienne życie i dają wewnętrzny spokój.

WSZYSTKIEGO DA SIĘ NAUCZYĆ

Dzięki rozsądnemu podejściu do finansów da się naprawdę zrealizować wiele celów i nie trzeba, wbrew ogólnemu przekonaniu, dysponować ogromnymi pieniędzmi. Choć wiadomo, że im więcej ich się ma, tym lepiej. Tym życie jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Zdecydowanie.

To, jak zarządzamy naszymi myślami, ma wpływ na naszą codzienność. Możemy zupełnie zmienić nasze podejście do życia i mieć w nim spokój i harmonię. Tego też da się nauczyć, to żadna magia.

Moje metody są sprawdzone – sama od lat je stosuję i są efekty. Nie jest dla mnie żadnym wstydem szukać promocji czy najlepszej oferty. Jestem przeciwniczką maksymy „zastaw się, a postaw się” czy „mądry głupszemu ustąpi”. Wiem, jak bardzo przekonania wpojone nam w dzieciństwie potrafią wpływać na nasze życiowe decyzje, jak ignorujemy to, czego naprawdę chcemy, bo uważamy, że nie wypada.

Nie dam Ci przepisu na idealne życie, bo takiego nie posiadam, ale mogę się z Tobą podzielić swoim doświadczeniem. Pokażę Ci, że dobrze planując i trzymając się tego planu, można mieć fajne życie w zasięgu ręki. 

Spokojnie, na spontan też jest miejsce. Może nie ma go jakoś specjalnie dużo, ale jednak jest.

pieniadze

ŻYJ TAK, JAK CHCESZ. MASZ JEDNO ŻYCIE.

Kobieta zawsze powinna być niezależna bez względu na to, czy jest singielką, czy też jest w związku. Niezależną finansowo i mentalnie.

Możemy żyć tak, jak chcemy – bez żadnego tłumaczenia się innym ludziom. Pod warunkiem, że jest to nasza świadoma decyzja, a nie podporządkowanie się narzuconej sytuacji, ponieważ nie mamy wyboru, nie mamy wyjścia. Ponieważ nie mamy dokąd iść, ponieważ boimy się, że nie damy sobie rady same.

Mamy tylko jedno życie, dlatego tak ważne jest, aby je fajnie przeżyć, po swojemu. Bez zastanawiania się „co ludzie powiedzą”, bo i tak  będą gadać, więc tym bardziej przejmowanie się opiniami innych nie ma sensu.

Dlatego żyj w zgodzie sama z sobą. Żyj tak, jak masz na to ochotę. A jeśli dojście do celu wymaga pracy z Twojej strony, to ruszaj od razu i działaj z tym, co masz. Nie czekaj na idealny moment, bo on nie nastąpi. Ten właściwy moment jest teraz.